Официално се взе решение, че Общото събрание на Камара на архитектите в България ще се проведе на 3,4 и 5 май 2012г. в хотел Сол Несебър Палас. На заседанията трябва да се вземат важни решения, относно изменения и допълнения на Устава на КАБ, както и избор на ново ръководство на КАБ.
До 23 март 2012г. всички регионални колегии трябва да представят списък със своите делегати.