На проведеното на 23 април 2025 г. Общо събрание на РК София област по предварително предложения дневен ред, бяха взети следните решения:
- Прие се Годишния отчет за дейността на Съвета на РК София област и Годишния отчет за финансовите приходи и разходи на РК София област.
- Прие се Бюджет за дейността на колегията за 2025 г.
- Избра се нов председател и членове на Съвета на РК София област с мандат от 4 години в състав: Председател – арх. Руси Делев и Членове – проф. арх. Валери Иванов, арх. Ваня Гергова, арх. Ирина Лалева и арх. Александър Чокойски.
- Бяха избрани делегати за ХХIV ОС на КАБ, кандидати за УС и за отделните комисии към УС на КАБ.